Nowoczesna wytwórnia
konstrukcji stalowych

Strona główna  ›  Firma  ›  O firmie

O firmie

Należymy do grona największych i najnowocześniejszych polskich wytwórni konstrukcji stalowych. Blisko dwudziestoletnie doświadczenie na rynku jest świadectwem naszej rzetelności oraz solidności.

 

Jesteśmy ekspertami w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy setki obiektów w Polsce i w Europie, gwarantując klientom najwyższą jakość i krótki czas realizacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • hale stalowe z przeznaczeniem na: hale magazynowe, hale produkcyjne, salony samochodowe, centra handlowe, budynki inwentarskie, wiaty i inne
  • szeroki zakres prefabrykacji elementów blachownicowych, kratownicowych i kształtownikowych,
  • specjalistyczne konstrukcje stalowe (m.in. dla branży energetycznej, infrastruktury transportowej) ,
  • badania złączy spawanych.

Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i wytrzymałość naszych konstrukcji. Każdy spawany element jest poddawany badaniom przez dział Kontroli Jakości, aby zyskać pewność, iż spełnią najsurowsze wymagania norm budowlanych, według standardów polskich i europejskich.

 

Swoim klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Do Państwa dyspozycji oddajemy grono wysokiej klasy Inżynierów Biura Projektowego, którzy oferują również pomoc w znalezieniu najlepszego rozwiązania konstrukcyjnego. Nasze Biuro Projektowe zoptymalizuje bowiem projekt konstrukcji, również w odniesieniu do materiałów innych niż stal, proponując najekonomiczniejszą ofertę projektową wykonania obiektu.

 

Dostarczając produkty wysokiej jakości zyskaliśmy uznanie klientów w kraju i za granicą. Możemy się poszczycić stałymi relacjami partnerskimi z firmami z całej Europy, a grono Doradców Techniczno-Handlowych na terenie całej Polski pozostaje zawsze do Państwa dyspozycji.

 

Poznaj nasze atuty

 +7500

Ton 
rocznie

 +10 tys.

Zrealizowanych
projektów

 +25

Lat
doświadczenia
© 2024  |  TRASKO-STAL Sp. z o. o.
Projekt i realizacja MYKK
plende