Nowoczesna wytwórnia
konstrukcji stalowych

Strona główna  ›  Firma  ›  Covid-19

Covid-19

W związku z zaistniałą sytuacją, informujemy, że Trasko-Stal prowadzi działalność handlowo-produkcyjną, jednak z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności.

 

Staramy się w tym trudnym czasie, aby wywiązywać się ze swoich zobowiązań umownych w należyty sposób. Jednocześnie nadal prowadzimy działalność akwizycyjną z ograniczeniem spotkań bezpośrednich. Dokonaliśmy pewnych zmian organizacyjnych wewnątrz firmy, dostosowując działalność do wymagań nałożonych na przedsiębiorców.

 

W trosce o nasze wspólne dobro zachowujemy bezpieczny dystans zarówno pośród stanowisk pracowniczych jak i w kontakcie z kontrahentami. Wszelkie dostawy/odbiory przekierowane zostały bezpośrednio na magazyny i hale.

 

Wprowadzone zostały przerwy techniczne na terenie hal produkcyjnych i magazynów. Również pomieszczenia biurowca podlegają codziennej dezynfekcji w trosce o pracowników. Wewnątrz firmy obowiązuje zakaz wpuszczania osób trzecich bez wcześniejszego umówienia, wszelkie spotkania staramy się zorganizować on-line.

 

Praca wykonywana jest w rękawiczkach, zapewnione są środki dezynfekujące, każdy kontrahent może również z nich skorzystać przyjeżdżając do nas w celach handlowych. Odbiór towarów i załadunki gotowych wyrobów odbywają się zgodnie z opracowanymi wewnętrznie specjalnymi procedurami uniemożliwiającymi bezpośredni kontakt osób z zewnątrz z naszymi pracownikami. 

 

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, pracowników naszych klientów i kontrahentów jest dla nas najważniejsze.

Poznaj nasze atuty

 +7500

Ton 
rocznie

 +10 tys.

Zrealizowanych
projektów

 +25

Lat
doświadczenia
© 2024  |  TRASKO-STAL Sp. z o. o.
Projekt i realizacja MYKK
plende